Woda REDOX

[vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Woda REDOX jest wodą oczyszczoną filtrami osmotycznymi dodatkowo nasyconą życiodajnym wodorem.

Dzięki zawartości wolnego wodoru ma ujemny potencjał redox, czyli jest dawcą elektronów, co po spożyciu pozwala zneutralizować wolne rodniki będące przyczyną wielu chorób i starzenia się organizmu. Japońscy naukowcy (i nie tylko) udowodnili, że wodór ma niezwykłe właściwości antyoksydacyjne.

Ostatnie badania naukowe wykazały, że wodór wprowadzony do organizmu np. po rozpuszczeniu go w wodzie (lub oleju) selektywnie eliminuje wolne rodniki hydroksylowe, nazywane też rodnikami – zabójcami, ponieważ właśnie one najbardziej degradują wewnętrzne środowisko naszego organizmu przyczyniając się do masowej destrukcji komórek i aktywizacji procesów chorobowych.

W przeciwieństwie do antyoksydantów pochodzenia roślinnego, wodór jest najbardziej efektywny w zwalczaniu stresu oksydacyjnego. Ponadto badania naukowe wykazują, że w organizmach nasyconych wodorem zmniejszają się ogniska martwicy i organizm łatwo się regeneruje.

W chorobach nowotworowych, gdzie masowo powstają wolne rodniki, woda z wodorem o ujemnym potencjalne redox ma ogromne znaczenie w obniżaniu ich negatywnego działania na organizm, a jak wiadomo wolne rodniki są promotorami powstawania komórek nowotworowych.

Słynny dr Pokrywka w większości przypadków chorobowych i prowadzonych przez siebie terapii leczniczych zaleca wodę REDOX, obserwując niezwykle pozytywne efekty jej działania u swoich pacjentów.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]